top of page

HBSB Paralel Kaldırma Sürme Sistemi 150 Kg Araba ile 

Genişlik     : 70 - 220 cm

Yükseklik  : 85 - 285 cm300 Kg Araba ile 

Genişlik     : 70 - 330 cm 

Yükseklik  : 85 - 325 cm  Ölçüler tek bir hareketli kanat için verilmiştir. Sistem toplamda 2-6 kanat arasında üretilebilmektedir. Farklı açılım seçenekleri bulunmaktadır. 

HBSB Paralel Kaldırma - Sürme 

Salonunuzda koltuğunuza kuruldunuz, hava güneşli dışarıda çok güzel bir hava var. Bahçeye çıkmaz istiyorsunuz ama koltuğunuzun rahatlığından vazgeçmek istemiyorsunuz. Kumandanızın tek bir tuşuna basarak salonunuzu bahçenize katabileceğinizi söyleseydik. Çok güzel bir manzaranız var görüntünüzü bölmek istemiyorsunuz tek kanatta 330 cm x 320 cm sınırımız var , yaklaşık 10 m2 cm alanı verebiliriz deseydik. 300 Kg lık bir yükü kaldırıp sürüklemenizi ve bunu sadece tek elinizle yapmanızı isteseydik. Bunların hepsi mümkün deseydik.

Hareket ettirmek için tek gereken kolu çevirmek

 

300 Kg lık bir yükü kaldırıp sürükleyemeyeceğinizi düşünüyorsanız ön yargılarınızı bir kenara bırakın. Kolu çevirin kanatlarınız 7 mm yukarı kalksın, artık hareket ettirmek için hazırsınız. Sadece hafifçe itin. 10 yaşındaki bir çocuk için bile kolay.  

HBSB Sürme 

Maks. Kg : 300 Kg  Maks. Genişlik : 330 cm Maks. Yükseklik : 325 cm

Motorize Hareket  

 

Hareket etmeyi sevmeyenler için ve ulaşılması güç yerlerdeki sürmeler için tek tuş ile açıp kapama imkanı. Gömülü ve üstten takma motor seçenekleri. 2 ve 4 kanatlı sürme alternatifi. Kumanda veya buton ile çalışma seçeneği.

 

Farklı açılım seçenekleri ile sınır yokDışarıya nasıl çıkmak istediğinizi tasarlayın yeterli. 10 farklı açılım seçeneği ile sınırları ortadan kaldırıyoruz.

* Şemaları incelemek için lütfen resme tıklayın. 

 

 

 

Gizli Havalandırma - Sineklik SistemiEstetikten ödün vermeden havalandırma yapmak için yaratıldı. 

- Havalandırma pozisyonunda açıkken pencere kanadını kilitleme şansı

- EN 1627 standardına uygun

- Havalandırma profili Anodize Alüminyum, içinde sineklik teli.

- İki kanatlı ve dört kanatlı sistemlerde kullanılabilir.

- Takılan kanat tarafındaki kasa 63 mm kalınlığındadır.

- Kanat yüksekliği 276 cm kadar çıkabilir.  

 

 

 

bottom of page